כל המידע על תהליך אימון אישי

תהליך אימון אישי הוא תהליך שעובר המתאמן אל מול המאמן-המטפל והוא נועד לסייע למתאמן לקבל כלים פרקטיים לחיים ברבדים שונים כמו: קריירה, זוגיות, משפחה ומעגלים נוספים כמו תקשורת בין-אישית, התגברות על קושי, פחדים ועוד. האימון האישי מתאים לכל אחד והוא נועד לא רק לטפל “בבעיות” נקודתיות אלא הוא מוכוון לשפר כל אחד בנקודת הזמן בה הוא נמצא. כך למשל האימון האישי יכול להתמקד בפיתוח חשיבה יצירתית.

אימון אישי מבוסס יכולות 

תהליך אימון אישי בשיטת NLP מבוסס בראש ובראשונה על היכולות ועל הכישורים שיש למתאמן עצמו, מתוך כוונה לחזק את יכולותיו ואת כישוריו ולהקנות לו על בסיסם כלים נוספים שיכוונו אל עבר השגת המטרות. הגישה היא מיצוי הפוטנציאל מתוך סך היכולות הקיימות.

אימון ממוקד 

תהליך האימון האישי ממוקד בחלק מהמקרים בהשגתה של מטרה אחת. האימון האישי מושתת על הצבת והשגת מטרות ברות קיימא ולא על מטרות שאינן ישימות למתאמן. מטרת האימון היא לפתח חשיבה יצירתית ומודעות עצמית גבוהה יותר בדרך אל השגת המטרה. המתאמן הוא זה שאחראי על השגת המטרות והמאמן הוא מכוון, מדריך ומסייע ומאיר או מעיר נקודות חשובות.

תרגול של תהליך האימון האישי 

לצד פגישות האימון עצמן עם המאמן חשוב מאוד גם לתרגל בצורה פרקטית את הדברים בין מפגש למפגש. חוסר תרגול פוגם מאוד בהצלחת תהליך האימון האישי ולכן חשוב מאוד התרגול ועידוד המאמן את המתאמן. ולכן חשובה גם התקשורת בין המאמן לבין המתאמן ורצון המתאמן באמת להגיע לשינוי הרצוי או להשגת המטרה.

תהליך אימון אישי מבוסס על היכולות שלכם, הוא ממוקד מטרה, הוא דורש תרגול והוא יציב אותכם בנקודה גבוהה יותר במסלול החיים שלכם.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו