5 אטרקציות לבת מצווה

בת מצווה במועדון, אירוע שזוכרים לכל החיים, הוא אירוע מרגש לכל ילדה שחגיגת בת המצווה שלה קרבה. את המסיבה מתכננים לפרטי פרטים כאשר חשוב לזכור תמיד שמדובר בילדים ויש להעסיק אותם בכל רגע נתון של המסיבה. בין הריקודים, הדיג’יי והממתקים, ישנן עוד אטרקציות לבת מצווה, כאלו שיהפכו את החגיגה לאחת כזו שאי אפשר לשכוח.

5 אטרקציות לבת מצווה:

הגעה בלימוזינה

איך אפשר להתחיל את המסיבה בלי כניסה מרשימה? לימוזינה שתאסוף את ילדת בת המצווה מהבית וישירות אל אולם האירועים בו היא חוגגת את בת המצווה יחד עם כל החברים. הגעה בלימוזינה היא אטרקציה מגניבה לבת המצווה, כזו שתגרום לחוגגת לזכור את היום הזה עוד יותר ובעיקר להפסיק לתהות איך נראית לימוזינה מבפנים. 

מופע אש

בין כל הריקודים והפיזוזים, הריצות והצחוקים שיש באולם, חייב שיהיה גם חלק אומנותי בתוך כל האורות הצבעוניים. מופע אש על ידי אקרובטיים מקצועיים ומיומנים יכולה להשאיר את כל האורחים פעורי פה בהשתאות רבה. לא בכל יום יוצא להיתקל באנשים שמשחקים באש במיומנות כזו תוך התעמלות ושילוב תרגילים מסובכים.

רשת בלונים

בשיא הערב תוכל להשתחרר מעל החוגגים רשת מלאה בבלונים שימלאו באטיות את חלל האולם להנאת כולם. אין דבר יותר מרשים מרשת בלונים באירוע כאשר כולם עוצרים לרגע להסתכל ביופי שבשחרור הבלונים ובשנייה שלאחר מכן להשתולל ולזרוק את הבלונים לכל עבר. הנאה מובטחת יחד עם קישוטים יפיפיים.

קעקועים

לא אמיתיים כמובן אבל זו הזדמנות מצוינת לתת לילדים לבטא את עצמם בעזרת קעקועים זמניים לבחירתם. זהו זיכרון שנשאר לכמה ימים ומאפשר להם ליהנות מזיכרון על מסיבת בת מצווה משוגעת שהם נהנו בה כל כך לפני כמה ימים. האפשרות לקשקש על עצמם ברשות היא חלק מכיף גדול אותו הם מפיקים מבת המצווה. 

בועות בטעמים

כמה פעמים בתור ילדים ניסיתם לאכול בועות סבון וגיליתם טעם רע ומר? מלא. והנה אומרים לכם שיש דבר כזה שנקרא בועות בטעמים והוא לחלוטין ניתן לאכילה. מקום לבת מצווה שיהיה בו מתקן שכזה במסיבת בת המצווה, יכול להעניק אינספור סיפורים על בועות שהופרחו באירוע והיו בטעמים טעימים מאוד.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו