למה חשוב לשים לב כאשר רוכשים אוברול לתינוק

אוברול לתינוק הוא אחד מפריטי הלבוש שחייבים בכל בית עם תינוק. מכיוון שישנם לא מעט סוגים וכן כמה וכמה מאפיינים מרכזיים, נסביר למה בדיוק חשוב לשים לב, לפני שרוכשים. מידע חיוני וחשוב, לכל ההורים טריים או ההורים שבדרך. 

ראשית חוכמה, המידה 

הדבר הראשון שצריך לדעת לפני שרוכשים אוברול לתינוק הוא המידה. בשונה מפריטים מסוימים שמשמשים בעיקר ניובורן, אוברולים לסוגיהם השונים יכולים לשמש מגיל לידה, בחודשים הראשונים אבל גם גיל שנה ואפילו בגיל שנתיים ויותר. שימו לב, אם כן, למידה ובתוך כך, קחו בחשבון שיש תינוקות שהם גדולים או קטנים מכפי גילם ורכשו בהתאם. 

סוג השרוול שמתאים לעונה

אוברולים כבגד חיוני ומרכזי משמשים הן בקיץ והן בחורף. שימו לב, אם כן, שתוכלו למצוא אוברול לתינוק עם שרוול קצר (בכל המידות) שמתאים לקיץ ואפשר למצוא גם אוברולים עם שרוול ארוך, שמתאים לעונת מעבר או לחורף (גם זה – מצוי בכל המידות). 

נוחות הלבשה והורדה ביום ובלילה 

שימו לב, כאשר אתם רוכשים אוברול לתינוק, לנוחות ההלבשה וההורדה. קחו בחשבון שלפעמים ההלבשה או ההורדה נעשים בשעות לא שגרתיות, גם ביום וגם בלילה. בחירה טובה לצורך כך תהיה אוברולים ללא כפתורים אלא עם רוכסן. פטנט מדהים הוא הרוכסן הכפול, שאפשר לפתוח או לסגור מלמעלה או מלמטה, איך שנוח לכם ולפי תנוחת התינוק באותו הרגע.

סוג הבד שכדאי להעדיף 

עוד מאפיין חשוב של אוברולים, שהוא בהחלט לא האחרון בחשיבותו זה סוג הבד שבוחרים. העדיפו תמיד בד רך ונעים, שמרגיש מלטף על עורו של התינוק. כלל האצבע בעניין הוא העדפה של כותנה. כשמרכיב הבד העיקרי הוא כותנה, לתינוק מובטחת רכות נעימה. 

מגוון בגדים לתינוקות מחכים לכם באתר: https://www.binaandbino.com/

 

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו