נעלי פלטפורמה לכלה

שמעתם פעם על המושג הזה? מעולם לא ידעתם מהם ולמה צריך אותם? כל המידע שחיפשתם על נעלי פלטפורמה לכלה.

נעלי פלטפורמה לשוויון גובה בין החתן והכלה

חתן וכלה הם לא תמיד באותו גובה. הרי לא בוחרים בן או בת זוג על פי הגובה אלא מתייחסים לפרמטרים אחרים לצורך כך. אבל מה, ביום החתונה הנתון הזה מקבל משמעות יתרה. הרי איזה טעם יהיה לזה שיעמדו יחד מתחת לחופה וכל אחד מהם יהיה בגובה אחר? אין טעם. נכון? בדיוק לכן המציאו את המושג נעלי פלטפורמה לכלה. ניתן לקנות או לשכור נעליים גבוהות ליום החתונה, השמלה הלבנה הארוכה תכסה אותן וכך יוכלו בני הזוג המתחתנים להיות בגובה זהה בערב החשוב של החיים שלהם. גאוני, לא?

מה זה נעלי פלטפורמה לכלה?

כלות חייבות להיות מרשימות ביום המיוחד שלהן ועל כן מייצרים עבורן מגוון אביזרים שמסייעים להן בכך. אחד מהאביזרים הללו הן נעלי הפלטפורמה. נעלי פלטפורמה לכלה הן נעליים ייחודיות אשר עוצבו במיוחד לכלות ומיועדות לשימוש רק בליל החתונה. נעליים אלו הם בעלי פלטפורמה בגובה לא שגרתי. כלומר, סוליות הנעליים הן גבוהות מהרגיל על מנת להעניק גובה שונה לנועלת אותן, קרי הכלה. 

היכן משיגים נעלי פלטפורמה לכלה?

נעלי פלטפורמה לכלה נכללים בקטגוריה של נעלי ערב. על כן, ניתן לרכוש אותן בחנויות נעליים שמייצרות ומוכרות נעלי ערב כמו נעלי ארו לדוגמא. חשוב לציין, כי נעלי פלטפורמה אינן נעליים רגילות ועל כן המחיר שלהן גם יהיה בהתאם. או במילים אחרות, המחיר שלהן לא זול בכלל אלא להיפך, אפשר לומר כי הוא גבוה יחסית. אבל מה, אם תקנו אותן בחנות מתמחה ואמינה, כזו שמוכרת רק נעליים איכותיות, תקבלו תמורה מלאה ומשתלמת לכסף שלכם.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו