מראות מעוצבות – לא רק להתרשם מהמראה שלך

מראה מראה שעל הקיר, האם את היפה בכל העיר? מי אמר שהיופי צריך להימצא רק בהשתקפות שבין גבולות המסגרת? היום תחום העיצוב מפותח מאוד וחולש על כל פינה ופריט בבית, כן גם המראות מעוצבות. חוקי עיצוב חדשים נכנסו וסגנונות לא צפויים החלו לתפוס תאוצה ולקבל יותר זמן במה. אז בעצם, אם כבר בכל מקרה יש לנו מראה בבית, למה שלא תהיה גם יפה?!

מראה מעוצבת היא פריט נוי לכל דבר

לכל אחת ואחד מאיתנו יש טעם שונה בעיצוב, אבל מה שבטוח – כולנו אוהבים שיפה. אם נחשוב על זה לרגע, מראה היא גם רהיט בבית. הרי אם הארון מעוצב והשידה תואמת, למה שהמראה לא תשלים את הלוק או אפילו תרים לחלל עוד קצת?! מראות מעוצבות ביכולתן לשנות ולשפר את נראות החלל פלאים. בשביל לקשט את הקירות אנחנו רגילים לתלות תמונות יפות או לשים מדפים מעוצבים , אבל עם העיצובים המופלאים שמראות החלו ללבוש… הן לגמרי יכולות לתפוס את תפקידו של פריט נוי.

לאן תתאים מראה מעוצבת

בכל בית חייבת להיות מראה אחת לפחות, אם לא בכל חדר שינה, אמבטיה, סלון ועוד. עדיין לא פגשתי בבית ללא מראת קיר. למזלנו, תחום המסחר הבינלאומי מתפתח פלאים כמו גם תחום העיצוב. השילוב בין השניים מביא עמו הרבה מאוד תועלת כמו למשל אלפי סוגים שונים של מראות מעוצבות , סגנונות מגוונים, מראות קיר לסלון, לאמבטיה, לחדרים ובעצם לכל חלל בבית.
מראות מקנות הרבה פעמים תחושה של חלל גדול יותר, מואר יותר ובעזרת מעט חוש עיצובי – גם יפה יותר!

אל תפחדו לקנות מראה מעוצבת עם נוכחות עוצמתית, אתם רק יכולים לשדרג כך את הבית (:

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו