קורס עיצוב בגדי ים – מה חשוב לדעת לפני שנרשמים?

מי שמחפשת בגד ים או חיפשה בעבר, יודעת עד כמה קשה למצוא גזרה מתאימה. בגדי ים שמתאימים לים הסוער עם הגלים הקוצפים, לא תמיד נוחים ועל המדפים אנו מוצאות בגדי ים שמתאימים לנשים עם גזרות מושלמות, לברביות ולנשים שלא קיימות.

כן, למצוא בגד ים בגזרה מחמיאה זה לא דבר קל בכלל, אבל יש פתרון! אם אתם רוצה לעצב לעצמך בגד ים תכלי להשתתף בקורס עיצוב בגדי ים שייקח אותך אל עולם האופנה ויאפשר לך כניסה אל עולם חדש ומהמם של גזרות, אפשרויות, ואפילו יפתח לך דלת למקצוע לעתיד..

 

אז מה לומדים בקורס כזה?

בקורס כזה את קודם כל תלמדי כיצד לתפור את בגד הים בשבילך בגזרה שתמיד חלמת עליה. בקורס כזה שנחשב לא ארוך תכלי להגשים את כל הרעיונות המעולים שיש לך בראש ולממש את כל מה שחלמת עבור הבגד ים שלך.

בקורס תלמי לתפור בגד ים שלם או ביקיני, טנקיני או מחטב, תכלי לדעת כיצד תופרים בגדים מגניבים מבלי להיעזר בתופרת, תכירי את הדרך לתפור במגוון מכונות תפירה, תכירי את התפרים והחיבורים של בגדי ים ופריטים שונים, תכלי לעצב לבד את הפריט החל מבגד ים גבוה, נמוך, ברזילאי, חוטיני, בגד ים מחטב עם קשירה וכולי.

בין היתר תדעי כיצד תופרים חזיות, איך מעצבים בסיסים כיצד מתאימים בגד ים למידות, תגעי בנושא של תדמיתנות, תכלי ללמוד לתפור חזיות בלי ברזלים ותכירי מקרוב את העולם המרתק של תפירת בגדי ים.

באמצעות הידע תכלי לעשות צעדים ראשונים בעולם האופנה העצמאי ובין היתר לתפור לך ולאנשים שאת אוהבת בגדי ים וחזיות. מי שתרצה תוכל להמשיך ללמוד ולפתח קריירה מצליחה בתחום העיצוב והתפירה.

 

למידע נוסף צרו קשר עם פרופשנס לימודי עיצוב אופנה.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו