נעלי קונברס גבוהות לנשים

קונברס היא חברת נעליים אשר נוסדה בארצות הברית בשנת 1908. החברה היא אחת מחברת נעלי הספורט הוותיקות בעולם והיא מייצרת דגמים רבים של נעלים בהם נעלי קונברס גבוהות לנשים ועוד רבים. אחד הדגמים המפורסמים ביותר של החברה, וכנראה הנמכר ביותר שלה הוא ה “קונברס אולסטאר” אשר יצא לשוק לראשונה בשנת 1919 והפך לסוג של קלאסיקה בתחום של נעלי הספורט בעולם. את הדחיפה הגדולה קיבלו נעלי “קונברס אולסטאר” בשנת 1921 אז שחקן הכדורסל צ’אק טיילור בחר אותם כנעליים האהובות עליו והחליט לשחק איתם את משחקי הכדורסל. הדבר הפך למקדם מכירות רציני עבור הנעליים ולאחר מספר שינויים קטנים הוטבע עליהם שמו של טיילור ושמן הפך לנעלי צ’אק טיילור אולסטאר והם זכו להצלחה גדולה במשך עשורים רבים במאה שעברה ובעיקר בשנות השבעים והשמונים.

מכירתה של קונברס לנייקי

בשנת 2001 נקלעה חברת קונברס לקשיים כלכליים ועקב כך הוצע המותג למכירה במכירה פומבית, לאחר מכירתה של החברה החלה בתהליך של הבראה שנמשך כשנתיים, בו היא מכרה את המפעלים שלה בארצות הברית ומקסיקו, והחלה לייצר באמצעות חברות מיקור חוץ את הנעליים באסיה. בשנת 2003 כמעט מאה שנה אחרי שנוסדה הפכה החברה לחברת בת של חברת הנעליים הגדולה בעולם נייקי שרכשה את החברה תמורת סכום של 305 מיליון דולר.  

הצלחתם החוזרת של נעלי קונברס כיום

מאז רכישתה של החברה על ידי נייקי, חזרה החברה להוביל בשוק הנעליים בעולם. נעלי קונברס גבוהות לנשים ושאר נעלי החברה הפכו למבוקשות ביותר ונמכרות ברחבי העולם בהצלחה מרובה. בשנת 2019 החברה מכרה את מוצריה במעל מאה חנויות בבעלות החברה ברחבי ארצות הברית כולה, ועוד למעלה משישים חנויות בשווקים בין לאומיים ברחבי העולם. 

מחפשים נעלי קונברס גבוהות לנשים, Nike Air Force או נעליים אחרות? להשיג ב- Ugly Shoes

 

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו