מהי אבקת קריאטין?

על אבקת חלבון ואבקות מי גבינה סביר להניח שכבר שמעתם. כעת הזמן להכיר ולדעת גם מהי אבקת קריאטין. אלה העובדות העיקריות.

מי בעצם צריך את האבקה

זהו תוסף תזונה פופולרי. אבקת קריאטין במיוחד מקובלת בקרב מפתחי גוף ואנשים שמתאמנים באופן קבוע במכוני כושר או עם מאמנים אישיים. קריאטין הינו מרכיב מזין, שנמצא במזונות מהחי, אולם לרוב כמותו יחסית נמוכה וזמינותו לא מספקת לאנשים מאוד פעילים. במיוחד מכיוון שבישול ארוך עלול להרוס את המרכיב הזה. עבור אנשים שרוצים לייעל את האימונים, האבקה ממלאת את הפער בין המצוי לרצוי.

להתאמן יעיל, בלי להתעייף

אם אבקות חלבון יודעות לסייע בבניית השריר וחיזוקו, שימו לב מה יודעת לעשות אבקת קריאטין. כאשר עובדים עם משקולות או כל מאמץ אנאירובי אחר, השרירים נוטים להתעייף לאחר זמן מה. בין היתר, הדבר נובע מהצטברות חומצה וכיווץ השרירים. הגוף מתקשה לייצר את האנרגיה הזמינה למאמץ נוסף. אבקת קריאטין שהגוף יודע לקלוט אותה באופן טבעי ולאגור בשרירים, מאפשרת להתאמן יעיל יותר בלי להתעייף ואף נותנת בוסטר לאימון. העלייה בחומציות השרירים מתמתנת וכך אפשר להפוך את האימון ליותר אפקטיבי. במילים אחרות, זהו התוסף שמאפשר להגביר את המשקלים, להאריך את הסטים, לבצע יותר חזרות ולהרגיש יותר תוצאות.

האבקה להתאוששות אפקטיבית לאחר מאמץ

ברכישה של אבקת קריאטין כדאי לבדוק את מרכיבי המוצר. העדיפו מוצר טהור, ללא חומרי לוואי מיותרים. מוצר מסוג זה, שמתאים לספורטאים ולמתאמנים שרוצים להגדיל מסת שריר וסיבולת בעבודה ממושכת, תרום לעלית נפח שריר. בנוסף, רמת האנרגיה הזמינה עולה וגם ההתאוששות לאחר האימון אפקטיבית יותר. יעיל גם באתלטיקה, בריצות מהירות וקצרות, שחיות מאומצות וכל פעילות שמבוססת על תנועת שריר חזרתית. זהו התוסף המשפר ומייעל ביצועים.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו