מה חשוב לדעת בתחום השתלות שיניים?

חיוך עם שיניים ובלי שיניים הם שני עולמות. כל אחד מאיתנו ראה אי פעם אדם שלמרבה הכאב, חסרים לו שיניים, מה שגורם לכך שפרצופו בכלל וחיוכו בפרט יראה מכוער ומעוות. אך יותר גרוע מכך זה ההשפעה של שיניים חסרות על תפקוד הגוף. מעבר לכך שהיא משפיעה על המראה החיצוני, זה גם משפיע על יכולת הדיבור, האכילה, הלעיסה ובריאות השיניים.

בדרך כלל, אדם שמאבד שיניים מתקשה בפעולות יומיומיות ולכן הוא יפנה אל רופאי שיניים מומלצים בחיפה ויבצע את הטיפולים הנדרשים. אנשים שאיבדו את השיניים שלהם רוצים שיניים חדשות, חזקות, שיניים טבעיות שנראות טוב מבחוץ ומרגישות נוח מבפנים. כמו כן, אנשים רבים שנדרשים לשיניים תותבות, יעדיפו לקבע שיניים דנטליות קבועות.

אם בעבר לא הייתה אופציה אחרת מלבד שיניים תותבות, הרי שכיום ניתן די בקלות להרכיב שיניים דנטליות קבועות, נוחות ויפות. אז מה חשוב לדעת בתחום השתלות שיניים? הכול לפניכם.

השתלות שיניים

בדרך כלל, כאשר אדם פונה לטיפולי שיניים מאסיביים כמו השתלות שיניים הוא רוצה לדעת כמה שיותר. בכדי לעזור לכם להבין למה אתם נכנסים והיכן הכי משתלם לכם לבצע את הטיפולים הדרושים, נוצרו השורות הבאות.

שתלים בשיניים בעצם עוזרים לשמר את עצם השן גם לאחר שהוא נפל. השתלים הדנטליים הנפוצים ביותר הם בצורת שורשים. כלומר, השתלים – המורכבים מתרכובת טיטניום בנויות בצורה הממלאת את מקום השורש.

הסיבה שהשתלים בנויים בצורה זו קשורה לחשיבות של שמירת עצם השן. מכיוון ששורשי השיניים משמרים את העצם, נצטרך להסיר את השן ואת השורש.

שתלים דנטליים מאפשרים לנו להמשיך לחיות כבעבר. השורשים המלאכותיים נצמדים חזק לעצם וכך היא מאפשרת לנו ללעוס ולאכול תוך שמירה על שיניים יציבות וחזקות. 

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו