חרוזי סברובסקי

אלו שמבקשים בעבור התכשיטים שלהם חרוזים איכותיים ומרשימים בוחרים ללא היסוס את חרוזי סברובסקי. החרוזים של סברובסקי מיוצרים על ידי חברה עולמית כאשר מכונת חותכת את הזכוכית בחיתוך מיוחד. חובבי חרוזי סברובסקי משלבים בתכשיטים שלהם באופן קבוע חרוזי קריסטל במבחר צבעים. החיתוך הייחודי מעניק לחרוז מראה יוקרתי ונוצץ. פרט לעיצוב תכשיטים משמשים החרוזים גם לעיצוב של חפצי נוי ואומנות. 

מדוע כדאי לבחור דווקא את חרוזי סברובסקי?

חברת סברובסקי ידועה בחרוזים מובחרים ואיכותיים. אם חשוב לכם שהתכשיט שלכם ישמור על מראה חדש למשך תקופה ארוכה – תקפידו לבחור בחומרי גלם איכותיים. החרוזים של סברובסקי נמכרים במבחר צבעים ומהווים תוספת מרהיבה של צבע לכל תכשיט. אפשר וכדאי לשלב את החרוזים יחד עם חרוזי גולדפילד, כסף, זהב, אבן, זכוכית וגם פלסטיק. הציפוי הייחודי של חרוזי סברובסקי מעניק להם מראה מבריק, יוקרתי וקסום שאין לחרוזים אחרים. 

מחירים של חרוזים

אם אתם רוכשים לראשונה חרוזים תשמחו לגלות שאפשר לעשות זאת מבלי לצאת מהבית. חרוזי סברובסקי נמכרים לרוב באריזות של כמה עשרות יחידות. שימו לב שאתם בוחרים בצבע הנכון ובמידה הנכונה. ניתן להזמין מהחנות משי חרוזים למשל מספר צבעים ולשלב אותם בתכשיט אחד. העלות היא כמה עשרות שקלים (נקבע בהתאם למספר החרוזים ולמידה). החרוזים ניתנים לשזירה על כל סוגי החוטים הדקים. אם תרצו לשזור את החרוזים על חוט עבה חשוב לוודא שהדבר מתאפשר. מחירים של חרוזים יהיו כמעט תמיד נמוכים באופן משמעותי בהשוואה לעלויות של תכשיטי מעצבים מוכנים. 

טיפים לעבודה נכונה עם חרוזים

  1. תכננו מראש את הפריט אותו תרצו לעצב על מנת להצטייד בכל הדרוש. 
  2. תפתחו את הראש לשילובי צבעים חדשים ועבודה עם חומרי גלם לא מוכרים. 
  3. אם אנכם בטוחים באיזה חוט לבחור או איזה סוגר הוא המתאים ביותר – צרו קשר עם אנשי מקצוע להתייעצות. 
  4. הקפידו לשמור על סביבת עבודה נקייה ומסודרת. 
  5. אחסנו את החרוזים שלכם בקופסה מתאימה שכוללת חלוקה למספר תאים. 
  6. השתמשו נכון בחרוזי מעיכה וכלי עבודה על מנת למנוע תזוזה של החרוזים ממקומם.

 

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו