ייעוץ זוגי

הוא לא מבין למה את לא רוצה לחזור לעבודה שלך לאחר חצי שנה מלידת ילדכם הבכור, ואת לא מבינה למה הוא לא מבין את הרגשות האימהיים שלך להישאר קרובה ככל האפשר לתינוק החדש שנכנס לחייכם. האם היא לא רוצה להרוויח כסף ולתרום לפרנסת המשפחה? האם לא אכפת לו לשים את התינוק הקטן שלו אצל מטפלת שאתם לא מכירים?

כפי שניתן לראות, הבעיה המרכזית שצצה במקרה הזה היא חוסר הבנה בין כל אחד מבני הזוג, כיוון שכל אחד מהצדדים מסתכל על הסיטואציה בצורה אחרת לחלוטין. כמובן שאין כאן שאלה של מי צודק ולמה, אלא צורך להבין אחד את השנייה טוב יותר כדי למצוא את הפתרון לבעיה שפוגעת בתקשורת, הבנה ומערכת היחסים. אז מה עושים ואיך מוצאים את הפתרון המתאים? פשוט פונים לקבלת ייעוץ זוגי מקצועי.

 

מהו ייעוץ זוגי?

מדובר על תהליך טיפולי בגישת הפסיכותרפיה שנועד עבור בני זוג ומשפחות שחווים קשיים במערכת היחסים ביניהם, כאשר בעיות וקשיים אלו משפיעים באופן ניכר על האווירה בבית, הקשר הבינאישי אחד עם השני, ואף על תחושות הניכור וריחוק האופייניים למצבי חוסר ההבנה שנוצרים בין זוגות.

 

מה המטרה בקבלת ייעוץ זוגי מקצועי?

כדי לגשר על הפערים והקשיים הזוגיים בין בני הזוג והמשפחה, ייעוץ זוגי נועד לשנות את התפתחות היחסים לאחר הצפת הבעיות שנוצרו במערכת היחסים. לכן במקרה שהובא לעיל, הייעוץ הזוגי יסייע לכל אחד מבני הזוג להבין את הצד השני ולמצוא באופן משותף ומכיל את הפתרון המתאים ביותר.

 

ייעוץ זוגי – במה זה כרוך?

כדי שהייעוץ הזוגי יצליח, חשוב למצוא מטפל או יועץ זוגי מוסמך שילווה את בני הזוג בתהליך השינוי של מערכת היחסים הפגומה שמתרחשת ביניהם, ויעניק להם כלים והדרכה מתאימה להבראת הזוגיות.

 

לייעוץ זוגי צרו קשר עם נעמה רגב.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו