עדשות מגע צבעוניות – לא רק לפורים

אנשים אוהבים להתקשט. תכשיטים, בגדים יפים, צבעי שיער, נעליים ואיפור. עדשות מגע הן אביזר רפואי אבל גם בהן אפשר להוסיף צבע לקישוט.

מה צבע העיניים שלך?

לקראת פורים עולה בדרך כלל הביקוש של עדשות מגע צבעוניות אבל לאט לאט הולך הביקוש ומתפשט ויותר אנשים ונשים מרכיבים עדשות מגע כחלק מהלוק הכללי ורואים בזה אביזר להוספת עניין וצבעוניות למראה הכללי.

עדשות מגע צבעוניות

נדמה שעדשות צבעוניות הן לשם השעשוע והיופי בלבד אבל למעשה הן יכולות להיות בעלות התאמה למרכיב ולהוות כעדשות לתיקון ראייה לכל דבר. עדשות מגע צבעוניות – לא רק לפורים והן מאפשרות שימוש חופשי גם לבעלי ליקויים, מאפשרות תיקון של מיקוד וראייה מדויקת ובהירה יותר. עם זאת חשוב להבין האם הן באמת מתאימות בצרכים למשתמש, האם הן מאפשרות תנועה של האישונים ואינן מייבשות את העיניים.

איך מטפלים בעדשות מגע צבעוניות?

תחזוקת עדשות המגע הצבעוניות זהה לתחזוקת עדשות מגע רגילות. יש להקפיד על תמיסות מתאימות ועל שטיפה יום-יומית ושמירה בתוך מחסנית העדשות עם תמיסה עד למועד השימוש הבא. יש להקפיד על שימוש בידיים נקיות ולהסיר אותן לפני שמסירים איפור. חשוב ביותר במקרה של שימוש בחג הפורים. כניסה של אבקות או חלקיקי חומרי איפור קטנטנים עלולים לגרום לזיהום בעיניים ולדלקות.

איזה צבע מתאים לי?

במקרה של שימוש בעדשות מגע צבעוניות לפורים או הצגות מיוחדות אפשר לבחור באתר > https://www.ioptix.co.il/ צבע בולט שימשוך את תשומת הלב ויצור ניגודיות עם צבעי הפנים. כאשר מדובר בעדשות צבעוניות לשימוש יום-יומי, יש להתאים אותן כמו שמתאימים בגדים ואיפור, בהתאם לצבעים הטבעיים של המשתמש והאם המטרה היא להדגיש את השימוש בעדשות צבעוניות או להצניע אותו.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו