הסרת שיער בלייזר כל הגוף מחיר

הסרת שיער בלייזר היא שיטה פופולרית להסרת שיער לא רצוי. הוא משתמש באנרגיית אור כדי למקד את המלנין בשיער ולהרוס אותו. זה יכול להיות כואב (אך לא ממש), אז אנשים בדרך כלל משתמשים בו באזורים בגוף שהם לא יכולים לראות כמו בית השחי, רגליים, קווי ביקיני ופנים.

הסרת שיער בלייזר היא טיפול פופולרי לשיער לא רצוי, אבל זה יכול להיות יקר, לרוב, כדאי לכם להגיע ל10-12 טיפולים לפחות כדי לשמור על התוצאות המיטביות. זה יכול לעלות בין 200-400 שקל לטיפול אחד (לכל הגוף), תלוי היכן מתבצע הטיפול.

הסרת שיער בלייזר קיימת כבר עשרות שנים כשיטה פופולרית להסרת שיער לא רצוי מהגוף. הוא שימש גם להבהרת העור ולהפחתת אקנה. עם זאת, זה היה יקר ולא נגיש לכל מי שרצה. כיום, עם סיוע בינה מלאכותית, הסרת שיער בלייזר הופכת לזולה וקלה יותר לגישה (קראו על הסרת שיער בלייזר כל הגוף מחיר והמלצות), מה שעוזר לצרכנים להיפטר משערות לא רצויות מגופם בעלות נמוכה יותר.

ואיך עובדת הטכנולוגיה הזאת?

הסרת שיער בלייזר היא הליך שבו משתמשים בלייזר כדי למקד ולהרוס את זקיקי השיער על מנת להסיר לצמיתות שיער לא רצוי. הסרת שיער בלייזר קיימת כבר יותר משני עשורים, אך רק לאחרונה היא הפכה לאופציה עבור אנשים שרוצים להיפטר משיער הגוף. השימוש בלייזרים בהליך זה הופך אותו להרבה יותר יעיל ובטוח משיטות אחרות כמו שעווה, אלקטרוליזה, פינצטה או גילוח.

טכנולוגיה שקיימת שנים ומוכחת כמעולה!

הסרת שיער בקריות בלייזר קיימת כבר עשרות שנים והיא משתמשת בקרן אור כדי להרוס תאים באזור היעד. אנרגיית האור נספגת על ידי המלנין בעור, אשר הופך לאחר מכן לאנרגיית חום. אנרגיית חום זו הורסת זקיקי שיער לא רצויים וגורמת להם לנשור.

 

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו