דשא סינטטי למגרשי ספורט: שיפור הביצועים והבטיחות

היום רוב מגרשי הספורט מתבססים על דשא סינטטי, שנחשב לפשוט ויעיל יותר לתחזוקה. במקום לבזבז שעות ארוכות בהשקיה, הדברה וגיזום אחיד של הדשא, ניתן פשוט להזמין את הדשא באורך הסיבים המתאים לכם. ניתן כמובן לבחור את עמידות ואיכות הדשא ואפילו להחליט לגבי הצבע המתאים ביותר עבורכם. אנשי מקצוע מהתחום ישמחו לסייע ולייעץ לכם בבחירת הדשא המושלם לגרש הספורט שלכם, במטרה להבטיח לכם דשא עמיד ובטיחותי, שירכך נפילות אפשריות של השחקנים ואף יסייע להם לשפר ביצועים. יש לזכור כי דשא טבעי מצריך תחזוקה בלתי נגרמת, דבר שעדיין לא מבטיח דשא אחיד. הדשא הטבעי עלול לסבול מגומות ובורות, שעלולים לפגוע בביצועי השחקנים ואף להוות מכשולים בטיחותיים. לכן אין זה מפתיע כי דשא סינטטי איכותי מהווה את הבחירה המושלמת עבור מגרשי הספורט השונים.

דשא סינטטי למגרשי ספורט – כל הסיבות להשקיע בכך

דשא סינטטי איכותי, המכיל צפיפות סיבים גבוהה ועשוי מחומרי גלם עמידים ואמינים, מהווה את הבחירה המושלמת למגרש כדורגל ולמגרשי ספורט נוספים. הדשא מסוגל למנוע פגיעות גוף, לתרום ליציבות השחקנים ולייעל את הביצועים שלהם. ניתן לבחור את סוג הדשא המושלם למטרות וליעדים שלכם, מאחר וישנם סוגי דשא שיתאימו יותר למגרשי כדורגל, בעוד שסוגים אחרים יוכלו להוות את ההתאמה המושלמת למגרשי טניס, גולף וכדומה. דשא סינטטי נחשב לידידותי יותר לשחקנים, מאחר ואין שום סיכון לקרחות דשא, המכילות אדמה חלקה, העלולה להוביל לנפילה. דשא ברמה גבוהה לא יכיל מתכות או עופרת והוא יהיה בעל עמידות גבוהה לשמש וסיבים שיכולים לעמוד בכל סוגי מזג האוויר. הצבע של הדשא יהיה בעל גוון טבעי ולא מבריק והוא יכיל מעקבי בערה, כחלק מהשמירה על בטיחות השחקנים.

כל מה שחייבים לדעת לגבי דשא סינטטי למגרשי ספורט

דשא סינטטי מאפשר לחסוך בהוצאות התחזוקה, מאחר ואין צורך לבזבז עליו כמויות עצומות של מים, או לחילופין, שעות יקרות ערך של דישון, הדברה וגיזום. מדובר על חיסכון בהעסקת אנשי מקצוע, לצד שמירה על איכות הסביבה. הדשא הסינטטי אינו מכיל חומרי הדברה וכימיקליים שונים, לכן הוא מהווה את הפתרון המושלם לכל מי שסובל מאלרגיה. הקפדה על דשא סינטטי במגרשי ספורט מובילה לשמירה על בריאות השחקנים והגנה מפני כימיקליים שונים ותגובה אלרגית אפשרית. כמו כן, תוצאות המחקר של פיפ”א מוכיחות כי דשא סינטטי משפר את ביצועי השחקנים, גם מבחינת כמות המסירות וגם מבחינת כמות הגולים.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו